info@maxigal.com | 0(850) 755 90 09 | Sarıgazi Mh. Osmangazi Cd. Karagöz Sk. No:7/A 34785 Sancaktepe/İSTANBUL

SIKÇA SORULAN SORULAR

www.maxigal.com

Firmamızda doğrudan satışımız yoktur. Maxigal ürünlerimize dilediğiniz herhangi bir eczaneden veya pazaryeri mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Ürünümüz herkesin seveceği ve içimi kolay, portakal tadındadır.

Vitamin-mineral eksiklikleri özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişilerde dengesiz ve sağlıksız beslenme alışkanlıkları, stres, çevresel kirlilik gibi nedenlerle sık rastlanan sorunlardan biridir. Bu besinlerin yeterince alınmaması halsizlik, yorgunluk, saç ve cilt problemleri, konsantrasyon sorunları gibi birçok soruna yol açabiliyor. Beslenme alışkanlığınız düzensizse ve bu sorunlardan en az birinden yakınıyorsanız vitamin-mineral eksikliği yaşıyor olabilirsiniz.

Ürünlerin tavsiye edilen tüketim tarihleri ambalajlarının üzerinde yazmaktadır.

Kuru ve serin yerlerde oda sıcaklığında orjinal ambalajında saklayınız. Doğrudan ısı kaynaklarına veya güneş ışınlarına maruz bırakmayınız. Ambalajı açık ve hasarlı ürünleri satın almayınız.

Maxigal ürünleri glüten içermez.

Ürünümüzün kapsülü hayvansal kaynaklı bir kapsül değildir. Kullandığımız kapsüller bitkisel kaynaklı helal kapsüllerdir.

Hamilelik ve emzirme dönemlerinizde ürünlerimizi kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Eğer günde 5-6 porsiyon meyve sebze yiyebiliyorsanız, stresten uzak yaşayabiliyorsanız veya stresle başa çıkabiliyorsanız, yaşadığınız bölgenin çevre ve hava kalitesi yeterince iyiyse, kendiniz için doğrusunu yapmışsınız demektir. Ayrıca dikkat gereken bir konu da yediğiniz sebze meyvelerin hormon veya ilaç içermeyen organik ürünler olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun yanında 80’lerden beri yapılan çalışmalar toprak kalitesinin oldukça düştüğünü göstermektedir.

Takviyeler, vitaminleri günün her saatinde alabilirsiniz. Multivitaminleri ise sabahları kahvaltıdan sonra tercih etmenizde yarar var. Birkaç parça takviyeyi düzenli olarak kullanıyorsanız her gün aynı saatlerde aynı takviyeleri alırsanız daha iyi olacaktır.

Türkiye’de bulunan ürünlerden propolis, Çinko, C Vitamini, D vitamini ve Beta Glukanın bir arada bulunduğu ilk ve tek üründür.

Ürünlerin ambalajlarında çocuklar için kullanımının açıkça önerilmediği ürünler çocuklar için kullanılmamalıdır.

Maxigal markalı ürünler Galepharma İlaç güvencesiyle Aktif Farma İlaç firmasında üretilmektedir. Aktif Farma İlaç firması GMP, HACCP VE ISO standartları gereğince üretimleri gerçekleştirmektedir.

Güvenliğinden ve kalitesinden emin olduğunuz firmaları tercih etmelisiniz. Üretim için gerekli belgelerin ( GMP, HACCP ve ISO) olduğuna dikkat etmelisiniz. Ürünün ambalajında bulunan bilgilerin net ve anlaşılır olduğuna dikkat ediniz. Ürünlerin içeriğinin sizin için uygun olup olmadığını kontrol etmek için bir sağlık uzmanında yardım almalısınız.

www.maxigal.com internet sayfamızdan ilgili kişi ile mesaj yoluyla istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.